Wywiad z Piotrem Pamułą, managerem zespołu Joseph Magazine


joseph_magazine-coverNa kilka chwil rozmowy dał się namówić również manager zespołu Joseph Magazine, Piotr Pamuła. Dzięki temu dowiedzieliśmy jak wyglądają plany kapeli na najbliższe miesiące.

Mateusz Siedlecki: Jakie są najbliższe plany zespołu?

Piotr Pamuła: Zespół ma za sobą dopiero 4 miesiące oficjalnej działalności, dlatego też aktualnie jesteśmy na etapie grania wstępnych koncertów w celu zdobycia większej popularności. Niebawem planujemy jednak podejść do sprawy dużo poważniej. W chwili obecnej prowadzimy rozmowy z dwiema wytwórniami i dwiema agencjami koncertowymi, które mogłyby zająć się promowaniem zespołu. Naszym głównym celem jest podpisanie kontraktu z wytwórnią, która objęłaby nas w 100%, mam tu na myśli zarówno dystrybucję płyt, jak i organizacje koncertów oraz szeroko rozumianą promocję.

MS: Skoro mowa o koncertach – gdzie będzie można zobaczyć zespół w najbliższym czasie?

PP: Planujemy aby w tym roku koncertować jak najwięcej i przez ten czas niejako nauczyć się profesjonalizmu. Na przełomie lutego i marca zespół zagra trzy koncerty: we Wrocławiu, Głogowie i Zielonej Górze.

MS: Wymieniłeś polskie miasta… Muzyka Joseph Magazine jest przecież bardzo międzynarodowa. Nie myśleliście o koncertach za granicą? Czy jest na to jeszcze po prostu za wcześnie?

PP: W pierwszej kolejności skupiamy się na graniu w kraju, choć nie ukrywam, że prowadzimy rozmowy z niemiecką firmą, która zajęłaby się dystrybucją płyty na terenie Niemiec i Holandii. Gdyby te rozmowy zakończyły się sukcesem, bez wątpienia bardzo ułatwiłoby nam to start za granicą i zagwarantowało wysoką frekwencję na koncertach. Pozytywne recenzje płyty przychodzą do nas z całego świata, m.in. Meksyku czy Indonezji, jednakże najpierw musimy odpowiednio przygotować grunt i dopiero potem myśleć o międzynarodowej trasie.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s