Waves V9 – nowa generacja pluginów


Waves-9Nowy rozdział w dziedzinie pracy z dźwiękiem.

Firma Waves – lider w produkcji najnowocześniejszych narzędzi softwarowych do produkcji muzycznej i multimedialnej, właśnie wprowadziła na rynek najnowszą odsłonę wszystkich wtyczek.

Wersja nr 9 to prawdziwy przełom i to pod niejednym względem. A oto szczegóły:

1. Po, przyznajmy to, dość długim oczekiwaniu wszystkie pluginy Waves /a jest grubo ponad 100/ są dostępne w wersji 64-bitowej dla komputerów Windows i Mac, we wszystkich formatach. Od teraz użytkownicy nowszych komputerów i systemów operacyjnych mogą korzystać ze wszystkich zalet oprogramowania 64-bitowego, głównie wykorzystania pamięci RAM, co znacznie przyśpiesza pracę i poprawia wygodę i wydajność. Na to czekali chyba wszyscy.

2. Kolejna nowość – kolejny przełom. Od wersji 9 Waves nie jest zabezpieczany kluczem iLok. Od teraz każdy użytkownik dostaje dostęp do aplikacji Waves License Center, która pozwala na swobodne dysponowanie autoryzacjami. Nasze licencje mogą „czekać” w chmurze na serwerach Waves, skąd możemy je przenosić na DOWOLNY klucz USB /np. pamięć, dysk zewnętrzny/ lub dysk twardy naszego komputera. System ten otwiera przed użytkownikami nowe możliwości – licencje można przenosić między komputerami, zabierać ze sobą na sesje do kolegi, lub przekazywać przez internet.

3. Pluginy działają szybciej, otwierają się natychmiast /co nie miało miejsca wcześniej/ i podlegają bardzo szybkiemu skanowaniu po instalacji.

Waves V9 to nowy rozdział w dziedzinie pracy z dźwiękiem. Wtyczki brzmią fantastycznie, są łatwe w instalacji i autoryzacji. Nic, tylko miksować.

Każdy użytkownik wersji V8 z aktywnym pakietem WUP /Waves Update Program/ otrzymuje aktualizację do V9 bezpłatnie. Jeśli zaś Twój WUP wygasł, możesz go wykupić i cieszyć się nową generacją oprogramowania Waves.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s