Premiera nowych wzmacniaczy Orange z serii CRUSH na Musikmesse 2013


195_1Na tegorocznych targach Musikmesse 2013 zaprezentowano nowe modele z serii CRUSH. Nowe wzmacniacze wykorzystują najwyższej jakości komponenty i posiadają wykończenie znane z flagowych modeli firmy.

60-watowe combo Orange CR60C oparte jest na pojedynczym głośniku 12″ Orange ‘Voice of the World’, stosowanym w większych, lampowych modelach. Większa wersja CR120C oferuje 2-głośnikową konstrukcję i podobnie jak head CR120H dysponuje mocą 120 W.

Przedwzmacniacze oparto na brzmieniu i konstrukcji serii Rockerverb. Wzmacniacze wyposażono w 2 kanały, czysty i przesterowany, przełączane nożnym przełącznikiem. Kanał czysty wykorzystuje 2-stopniowy obwód gainu zapewniając niezwykle ciepłe brzmienie przechodzące w lekki crunch przy rozkręceniu czułości. Kanał przesterowany z 4-stopniowym gainem oferuje znany z lampowych konstrukcji potężny overdrive. Na pokładzie znalazł się naturalnie brzmiący, cyfrowy pogłos z możliwością wyboru rodzaju Spring, Hall i Plate, a także transparentna pętla efektów.

Źródło: Arcade Audio

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s