Muzyczne legendy gośćmi wokalisty Disturbed


device_coverDevice to nazwa pobocznego projektu Davida Draimana, wokalisty doskonale znanego z Disturbed. Tak samo nazywa się debiutancka płyta formacji, która ukaże się wiosną 2013. Na krążku pojawią się gościnnie znakomici muzycy, między innymi z Deep Purple, Black Sabbath, Halestorm, Avenged Sevenfold, czy System Of A Down!

Device to nazwa pobocznego projektu Davida Draimana, wokalisty doskonale znanego z Disturbed. Tak samo nazywa się debiutancka płyta formacji, która ukaże się wiosną 2013. Na krążku pojawią się gościnnie znakomici muzycy, między innymi z Deep Purple, Black Sabbath, Halestorm, Avenged Sevenfold, czy System Of A Down! Album „Device” ukazał się 9 kwietnia 2013. Fani Disturbed mogą być nieco zaskoczeni, bo David tym razem porusza się po nieco innym terytorium muzycznym niż metal. „To nie jest płyta metalowa” – zapewnia wokalista. „Zainspirował mnie przede wszystkim wczesny rock industrialny, kapele pokroju Ministry i Nine Inch Nails. Muzyka ma mroczny, elektroniczny klimat. Jednakże są też na płycie potężne niczym hymny melodyjne piosenki. Określiłbym naszą muzykę futurystycznym rockiem”.
Piosenki na debiutancki krążek Device napisał David do spółki z Geno Lenardo, gitarzystą znanym z grupy Filter. W nagraniach uczestniczył też znakomity bębniarz z Evanescence, Will Hunt, a także gitarzysta Andre Michel Karkos, znany pod ksywką Virus z grupy Dope . Draiman, Hunt i Virus stanowią koncertowy trzon formacji.

Gościnnie na płycie „Device” pojawia się plejada muzycznych wspaniałości. Są to: Serj Tankian (System Of A Down), Tom Morello (Rage Against The Machine), Geezer Butler (Black Sabbath), Glenn Hughes (Deep Purple, Black Sabbath, Black Country Communion), M. Shadows (Avenged Sevenfold) i Lizzy Hale (Halestorm)!

Źródło: Warner

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s