Zwycięzcy „Must be the Music” zagrają we Wrocławiu


Szumlas Zaborski 2Głosami widzów, w piątej edycji programu „Must be the Music – Tylko Muzyka” zwyciężył duet Piotr Szumlas i Jakub Zaborski. Muzycy wystąpią już 22 maja we wrocławskim klubie Łykend.

Od początku ich występy budziły duże emocje, a duet typowany był na finalistów i zwycięzców tej edycji programu. W ścisłej dogrywce zmierzyli się z zespołem Materia,  SMS-y widzów zapewniły im wygraną, a tym samym 100 tys. zł i występ na Sopot Top Trendy Festival 2013.

Piotr i Jakub poznali się przez Internet. Szybko okazało się, że łączy ich wiele wspólnego, przede wszystkim  pasja do muzyki i przyjaźń. Pomogło im to w stworzeniu zgranego, artystycznego duetu, co zostało bardzo szybko zauważone i docenione nie tylko przez widzów programu, ale również przez samych jurorów. A ci niejednokrotnie nie szczędzili komplementów pod adresem muzyków, podkreślając ich dojrzałe, autorskie kompozycje.

Teraz będziecie mieli okazję usłyszeć i poznać ich na żywo! Jak sami podkreślają podczas ich koncertów po „Must be the Music” usłyszymy nie tylko piosenki, które już znamy, ale również kilka zupełnie nowych utworów.

Piotr Szumlas i Jakub Zaborski

Data: 22.05.2013
Miejsce: Wrocław, Łykend
Start: 20:00
Bilety: 10 zł – przedsprzedaż, 15 zł – w dniu koncertu

Źródło: wROCKfest

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s