Zobacz teledysk J.D. Overdrive


JDO_2_coverGrupa J. D. Overdrive wypuściła swój drugi album studyjny zatytułowany „Fortune Favors The Brave”. Potężne brzmienie, solidny wokal i zaproszeni do współpracy muzycy gwarantują porządną  porcję ciężkiego grania. W porównaniu do pierwszej płyty zespołu, „Fortune Favors The Brave” brzmi potężniej, a i wokal „Susła” przybrał na sile. Ci którzy czekają na konkretną dawkę metalu nie będą rozczarowani.

W sieci można zobaczyć videoklip do utworu „Funeral Stopper”. Z powstaniem klipu wiąże się zabawna historia, o której opowiedział nam Michał „Stempel” Stemplowski, gitarzysta J. D. Overdrive: Stare, dobre MTV już nie istnieje i i ponoć niektórzy nie widzą sensu w robieniu videoklipów. My jednak mamy zupełnie inne zdanie – w końcu wszechobecny internet pozwala na puszczenie w eter naszej muzyki razem z obrazem praktycznie od ręki, więc czemu i my mamy z tego nie skorzystać?! Nasz wybór padł na utwór „Funeral Stopper”, który jest jednym z naszych koncertowych kilerów. Oprócz klasycznych scen zespołowych przemyciliśmy krótką historię o gościu, którego z workiem na głowie i ze związanymi rękami prowadzimy przez las. Obecność łopat i kija baseball’owego na planie nie była przypadkowa! To mocna rzecz, o czym przekonały nas bardzo poważne miny policjantów z wydziału kryminalnego, którzy w kominiarkach wpadli na plan klipu, celując do nas z ostrej broni, krzycząc „rzuć to, kur**!”. Musieliśmy wyglądać dość przekonująco, skoro ktoś zawiadomił organy ścigania (śmiech). Na szczęście nikomu nic się nie stało, a panowie policjanci serdecznie się uśmiechając pozwolili na dalszą zabawę.

24 maja zespół zaprasza na oficjalne release party, które odbędzie sie w katowickim Klubie Granda. Gościnnie wystąpi grupa Death Denied oraz kapela „niespodzianka”.

Tracklista:
1. Bad Karma
2. Born To Destroy
3. Funeral Stopper
4. Beware the Boozehound
5. Call of the South
6. Standing Tall
7. Shadow of the Beast
8. The Revelation
9. Like Heroes to the Slaughter
10. Hope for the Best, Prepare for the Worst

Źródło: Metal Mind Productions

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s