Kruk supportem Deep Purple


kruk30 lipca we wrocławskiej Hali Ludowej wystąpi legenda hard rocka, grupa Deep Purple. W trakcie koncertu poza klasykami z ich repertuaru, usłyszymy również utwory pochodzące z nowego krążka „Now What?!”. Tuż przed występem gwiazdy publiczność rozgrzeje polski zespół Kruk, który miał już okazję supportować swoich idoli. Nie ma w Polsce grupy, która byłaby tak silnie osadzona w tradycji hard rockowego grania jak Kruk. Muzycy tej formacji nigdy nie ukrywali, że Deep Purple to ich wielka inspiracja. Wygląda na to, że koniec lipca zapowiada się w prawdziwie purpurowych barwach.

Piotr Brzychcy – gitarzysta Kruka – zapytany, jak czuje się ze świadomością spotkania ze swoimi idolami, odpowiada: Jest to niepodważalnie największy zaszczyt dla Kruka. Przecież Deep Purple, to zespół, który z panteonu największych światowych gigantów rocka inspirował i wciąż inspiruje nas najbardziej. Na tym ‘purpurowym’ gruncie zbudowaliśmy własną ścieżkę muzyczną i  wciąż czerpiemy garściami z ich twórczości. Występ przed Deep Purple, to spełnienie marzeń, a na samo wspomnienie naszego poprzedniego wspólnego koncertu w Dolinie Charlotty dostaję ciarek. Takich emocji nie zapomina się nigdy, są porównywalne z narodzinami dziecka, albo egzaminem maturalnym. To także ogromna szansa dla właściwego zaprezentowania zespołu przed szeroką, fenomenalną publicznością, która wręcz chłonie takie klimaty. Damy z siebie absolutnie wszystko w oczekiwaniu na kolejne niezapomniane wrażenia.

Deep Purple

Data: 30.07.2013
Miejsce: Wrocław, Hala Stulecia
Start: wejście 18:30, koncert 20:00
Bilety: kategoria I  – 290 zł/ 305 zł, kategoria II – 230 zł/ 245 zł, kategoria III – 195 zł/ 210 zł, kategoria IV – 150 zł/ 165 zł, płyta – 180 zł/ 195 zł

Źródło: Metal Mind Productions

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s