Paweł Penksa zapowiada następcę „Pandemonium”


pandemonium_cover_wwwW zaledwie dwa miesiące po wydaniu debiutanckiego “Pandemonium”, Paweł zapowiedział rozpoczęcie prac nad kolejnym materiałem, tym razem pełnometrażowym albumem.

„Tales”, bo taki tytuł będzie nosić album, zapowiadany jest na przełom 2013/2014. Jednak na konkretną datę musimy jeszcze poczekać.

„Muzyka będzie mocniejsza i bardziej progresywna. Nie zabraknie muzycznych gości” – zapowiada Penksa. Ich nazwiska artysta zamierza ujawniać stopniowo w trakcie prac nad nagraniami, a postępy prac nad płytą i najświeższe informacje znaleźć można w specjalnie na tę okazję stworzonym wydarzeniu na Facebooku.

Paweł Penksa to warszawski klawiszowiec związany z formacjami Night Rider oraz Night Rider Symphony. 26 marca 2013 w sieci pojawiła się jego debiutancka EP-ka Pawła zatytułowana „Pandemonium”, która szybko zebrała pozytywne opinie wśród fanów rocka progresywnego w Polsce i poza jej granicami. Z naszą recenzją płyty można zapoznać się tutaj, a muzyki posłuchać w serwisach SoundCloud i YouTube.

Rockella

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s