Będzie nowa płyta Turbo


turbo-bandW studio Perlazza w Poznaniu trwają gorące prace nad najnowszym albumem legendarnej formacji Turbo! Materiał na „Piąty Żywioł”- bo taki tytuł będzie nosić płyta, jest już częściowo zarejestrowany, co zostało szeroko udokumentowane na  fanpage’u  Turbo w portalu Facebook.

fot. Kara Rokita

Jak widać praca wre, nagrane są już bębny i częściowo wokale. Jak poinformował gitarzysta zespołu Wojciech Hoffmann – muzyków czeka jeszcze trochę pracy, ale album już nabiera wyraźnych kształtów: „Dobrze jest nagrać po 30 – stu latach od wydania debiutanckiego krążka po raz  kolejny świetną płytę, a to nie jest łatwe, ale wydaje mi się, że właśnie tak będzie. Jest nieco prościej niż na Strażniku Światła, jest dużo melodii i to jest właśnie takie nasze, takie Turbowe”.

Album „Piąty Żywioł” będzie miał premierę już w listopadzie.

Poza pracą w studio Turbo także mocno w tym czasie koncertuje. W trakcie ich występów – jak zapewnia Wojciech Hoffmann – będzie można usłyszeć utwory z nowej płyty! Na dowód tego, w jak świetnej formie są muzycy, prezentujemy galerię zdjęć z ostatniego koncertu, który odbył się podczas zlotu motocyklowego „Gryfowisko” w Nowym Puznowie k/Garwolina.

Lista aktualnych koncertów:
20.09 – Koszalin (klub Inferno Cafe)
21.09 – Szczecin (Free Blues Club)
22.09 – Bydgoszcz (klub Estrada Stagebar)
27.09 – Łódź (klub Luka)
28.09 – Grójec (sala GOK)
29.09 – Gostynin 03.10- Sosnowiec klub 2Doors)
04.10 – Wrocław (klub Od Zmierzchu do Świtu)

Przypomnijmy, że już 23 września ukażą się na rynku specjalne boksy Turbo, w których znajdziemy dwa albumy w cenie jednego. Oferowane tytuły to: „Dead End + Dorosłe Dzieci” oraz „Epidemie + Kawaleria Szatana”.

Skład zespołu: Tomasz Struszczyk – wokal, Wojciech Hoffmann – gitara prowadząca, Dominik Jokiel – gitara rytmiczna, Bogusz Rutkiewicz – gitara basowa, Mariusz Bobkowski – perkusja.

Źródło: Metal Mind Productions

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s