Nowy teledysk Exlibris


ex_libris_bandDzisiaj zespół Exlibris udostępnił klip do kolejnego utworu z nadchodzącego albumu „Humagination”. Video do piosenki „All guts, no glory” zostało zmontowane przez Miśka – perkusistę zespołu – z materiału zarejestrowanego w studiu podczas nagrywania albumu.

zdjęcie: Monika Wrzesińska

Jak tylko zapadła decyzja o wejściu do studia, postanowiłem nagrać video- raporty oraz klip studyjny. Wspólnie wybraliśmy „All guts, no glory”, bo opowiada o nas i doskonale pasuje do atmosfery, jaka panowała podczas nagrywania „Humagination”. Zarówno w raportach, jak i w teledysku chciałem pokazać, że praca w studio to nie tylko nagrywanie, ale także mnóstwo przedniej zabawy. Jest alkohol, golizna i rock n’ roll, czyli wszystko, co towarzyszy Exlibrisom na co dzień. Jest to także pamiątka dla wszystkich gości, którzy wspierali nas podczas sesji nagraniowej. – powiedział Misiek Ślusarski, autor klipu i perkusista zespołu.

Nowy album Exlibris zatytułowany „Humagination” ukaże się 23 września. Składa się na niego 12 kompozycji utrzymanych w klimacie melodyjnego heavy metalu. Prace nad tym krążkiem zaczęły się już w styczniu 2012 roku, ale ze względu na zmiany na stanowisku wokalisty udało się go dokończyć dopiero w tym roku. Za miks i mastering materiału odpowiedzialny jest Tomasz Zalewski (ZED Studio).

Lista utworów:
1. Follow The Light
2. Hellphoria
3. Astral Geometry
4. Of Fire and Thunder
5. Elemental
6. Left Behind
7. Dreamcraft
8. Another Day
9. Illumina
10. The Arrival
11. All Guts, No Glory
12. The Curtain Falls

Źródło: Metal Mind Productions

Advertisements

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s