Nosowska, Fismoll i Zalef w Stodole


nosowska17 listopada Klub Stodoła będzie miał zaszczyt gościć na swojej scenie jedną z najważniejszych Artystek polskiej sceny muzycznej. Na deskach klubu wystąpi Katarzyna Nosowska.

Wokalistka rozpoczęła karierę muzyczną u schyłku lat 80-tych i błyskawicznie podbiła serca polskiej publiczności. Poza działalnością w rockowej grupie Hey i gościnnymi występami w innych zespołach, Katarzyna Nosowska prowadzi niezwykle udaną karierę solową. Wydała do tej pory sześć albumów studyjnych, z których ostatnie dwa, Osiecka (2008) i 8 (2011), pokryły się platyną. Jest również laureatką wielu nagród i wyróżnień. Ma na koncie między innymi ponad dwadzieścia Fryderyków, w większości za osiągnięcia solowe. Tylko w 2012 roku uzyskała sześć nominacji do tej zaszczytnej statuetki. W roku ubiegłym została także mianowana nową dyrektor artystyczną projektu Męskie Granie, co tylko potwierdza jej niesłabnącą pozycję na polskim rynku muzycznym.

Tej jesieni Katarzyna Nosowska wyrusza w trasę koncertową, na której zaprezentuje przekrojowy materiał ze wszystkich lat swojej solowej twórczości. W repertuarze znajdziemy więc nie tylko najpopularniejsze utwory, ale także między innymi kilka bardzo dawno nie granych, elektronicznych kompozycji Andrzeja Smolika z płyty Sushi. W czasie koncertu spodziewać możemy się też odwiedzin znakomitych gości. Katarzyna Nosowska zagra w Klubie Stodoła już 17 listopada.

Fismoll, czyli Arkadiusz Glensk, pochodzi z Poznania, ale jego korzenie sięgają do Szwecji. Urodzony w rodzinie muzyków już we wczesnych latach przejawiał talent wokalny. Jego pseudonim wywodzi się od tonacji fis-moll, która zawsze była dla niego najbardziej naturalna. Na scenie występuje z kwartetem smyczkowym, gitarą ‘przestrzenną’, a także perkusją. W czerwcu 2013 ukazała się jego debiutancka płyta At Glade, promowana utworem Let’s Play Birds, który zdobył popularność na radiowych listach przebojów.

Krzysztof Zalewski, znany także jako Zalef, polski muzyk, kompozytor, wokalista, autor tekstów i multiinstrumentalista. Laureat drugiej edycji talent show – Idol. Choć w początkach kariery poruszał się głównie w gatunkach hard rock i heavy metal, obecnie swój styl muzyczny określa heavy bluesem, zahaczającym o rocka alternatywnego. Współpracował między innymi z Katarzyną Nosowską i grupą Hey. Obecnie pracuje nad nową solową płytą, zatytułowaną Zelig, która ukazać się ma w listopadzie 2013.

Katarzyna Nosowska, Fismoll i Zalef

Data: 17 listopada 2013
Miejsce: Warszawa, Stodoła
Start: 19:00
Bilety: Miejsca stojące: 55 zł w przedsprzedaży, 65 zł w dniu koncertu; miejsca siedzące na balkonie: 75 zł w przedsprzedaży, 85 zł w dniu koncertu

Źródło: Stodoła

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s