Dwa koncert Imany w Polsce


imany_shape_of-coverNadia Mladjao z dnia na dzień, bez większego doświadczenia stała się popularną wokalistką. Artystka wystąpi 27. listopada w Warszawie i dwa dni później w Krakowie.

Imany urodziła się na Komorach Francuskich w wielodzietnej rodzinie. Na początku nic nie wskazywało na to, że zajmie się muzyką. Bardziej interesował ją sport, a konkretnie skok wzwyż, który nastoletnia Nadia przez pewien czas  uprawiała. Potem przyszła długoletnia kariera modelki, między innymi w Nowym Jorku. To zajęcie nie satysfakcjonowało jednak Imany. Przyszła wokalistka postanowiła przenieść się do Francji i spróbować swoich sił w muzyce.

Dzięki talentowi i pewności siebie Imany szybko zaczęła koncertować i w 2011 roku udało jej się wydać debiutancką płytę „The Shape of a Broken Heart”. Album zyskał dużą popularność we Francji, ale także w innych krajach, między innymi w Polsce, co artystka potwierdziła kilkukrotnymi występami w naszym kraju. Imany wykonuje muzykę łączącą folk, blues i soul. Jej mocny i jednocześnie ciepły głos świetnie sprawdza się w melancholijnych kompozycjach, z których przebija jednak nadzieja, czyli w języku suahili – “imany”.

Koncerty Imany:
27.11, Warszawa, Stodoła
29.11, Kraków, Sala Auditorium Maximum UJ

Źródło: tixar.pl


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s