Acid Drinkers zagrają w Bydgoszczy i Koszalinie


acid_drinkers-logoFani dobrego rocka z pewnością ucieszą się na wieść o trwającej w Polsce trasie koncertowej zespołu Acid Drinkers. Już wkrótce zespół zaszczyci swoją obecnością publiczność w Bydgoszczy oraz Koszalinie. Acid Drinkers to legenda polskiego rocka, której raczej nie trzeba nikomu przedstawiać. Najlepszym dowodem na ich doskonałą karierę są liczby. Grupa rozegrała bowiem ponad 500 wspaniałych koncertów, wydała 13 płyt oraz zainspirowała do muzyki rockowej dziesiątki innych zespołów.

Acid Drinkers uznawani są za prekursorów, którzy przetarli szlaki dla muzyki rockowej w Polsce. Dzięki swoim humorystycznym tekstom piosenek bardzo szybko zaczęli wspinać się po szczeblach kariery muzycznej, aby dziś stać się żywą legendą polskiego rocka. Zdecydowanie nie można oceniać muzyki rockowej naszego kraju bez wzięcia pod uwagę właśnie tego zespołu. Debiutancka płyta Acid Drinkers pojawiła się w roku 1990 i po dziś dzień, po ponad 23 latach, zespół nadal przyciąga do siebie tysiące widzów na każdym swoim koncercie.

Ostatnio grupa poinformowała, że muzyka rockowa to już dla nich zdecydowanie za mało. Pragną czegoś więcej, co oznacza dla ich fanów jeszcze większą moc przeżyć na kolejnych punktach trasy koncertowej zespołu.

29 listopada – Bydgoszcz, Estrada Stage Bar
1 grudnia – Koszalin, Klub Studencki Kreślarnia

Źródło: tixar.pl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s