Znamy line-up 8. edycji Ino-Rock Festival


ino_rock_2015

29 sierpnia 2015 w Teatrze Letnim w Inowrocławiu, podczas 8. edycji Ino-Rock Festival wystąpią: Fish, który m. in zaprezentuje w całości muzykę z albumu  „Misplaced Childhood”  w 30. rocznicę wydania płyty, Tim Bowness, czyli głos No-Man ze swoim zespołem o sensacyjnym składzie, Motorpsycho – kultowa psychodeliczna formacja z Norwegii istniejąca już ponad ćwierć wieku, która w Polsce wystąpi po raz pierwszy oraz polscy reprezentanci – krakowskie Millenium i gdyńskie State Urge.

Ino-Rock Festival 2015

Data: 29 sierpnia 2015
Miejsce: Inowrocław, Teatr Letni
Start: godz. 16:30
Bilety: 149zł (do 31.07.2015) i 159,00zł (od 1.08.2015) dostępne na Rock-Serwis (bilety kolekcjonerskie) oraz w salonach EMPiK, Media Markt i Saturn, punktach sprzedaży TicketPro i Eventim na terenie całego kraju. W Inowrocławiu – w sklepie muzycznym Forte oraz w Kujawskim Centrum Kultury.

Ino-Rock Festival to cykliczna impreza, która po raz pierwszy odbyła się w 2008 roku z inicjatywy Kujawskiego Centrum Kultury i muzyków z grupy Quidam, przy znaczącym wsparciu (i poparciu) Prezydenta Miasta Inowrocławia. Od 2009 współorganizatorem festiwalu jest Wydawnictwo „Rock-Serwis”. Koncerty festiwalowe odbywają się w Teatrze Letnim w samym sercu Parku Solankowego. Do udziału w festiwalu zapraszani są wykonawcy niekoniecznie zbieżni stylistycznie, jednak trafiający swoją twórczością do wrażliwych słuchaczy o otwartych umysłach. Obok uznanych gwiazd pojawiają się debiutanci i artyści niszowi.

Podczas dotychczasowych edycji festiwalu, publiczność miała okazję podziwiać w akcji następujących wykonawców: Steve Hackett Band, Hawkwind, Focus, Anathema, Brendan Perry, Riverside, IQ,Pain Of Salvation, Mostly Autumn, Anglagard, Ozric Tentacles, Nino Katamadze & Insight, Nosound, Airbag, Gazpacho, Haken, The Pineapple Thief, Soen, Wolf People, Quidam, Indukti, Lizard, Tune, Believe, Osada Vida, After, Votum, Soma White, Lebowski i hipiersoniK.

Źródło: Rock-Serwis

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s