30. urodziny Sztywny Pal Azji


sztywny_pal_azji

Z okazji 30-lecia istnienia Sztywny Pal Azji wystąpi w pierwszym składzie i zaprezentuje publiczności materiał z debiutanckiego krążka oraz inne przeboje. Koncert odbędzie się 8 października w Stodole.

Na przełomie lat 80. i 90. Sztywny Pal Azji zaliczany był do czołówki alternatywnych zespołów w Polsce. Pierwszym sukcesem był występ na Festiwalu Muzyków Rockowych Jarocin’86, podczas którego band zakwalifikował się do „złotej dziesiątki”, a jego utwór „Nasze reggae” stał się nieoficjalnym hymnem imprezy. „Nasze reagge” było również pierwszym radiowym przebojem grupy. Rok później Sztywny Pal Azji wydał debiutancki album Europa i Azja, na którym znalazła się większość przebojów tego zespołu, m.in. „Wieża radości, wieża samotności”, „Spotkanie z…”, „Kurort”, czy „Nieprzemakalni”.

W połowie 2014 Sztywny Pal Azji nagrał singiel „Na moim strychu”, a w marcu tego roku kawałek „Piękna Dekada Samobójców” – oba promujące trasę Europa i Azja.

Bilety w cenie 40 zł (przedsprzedaż) i 50 zł (w dniu koncertu) do kupienia w kasie klubu Stodoła oraz na stronach internetowych Stodoła, TicketPro, Eventim oraz eBilet.

Źródło: Stodoła

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s