Dziś premiera drugiej płyty Fismoll


fismoll_Box_Of_Feathers

Artysta zaprezentował właśnie teledysk do pierwszego singla „Eager Boy”, promującego jego najnowszą płytę „Box Of Feathers”. Album ukazał się dziś, a już za kilka dni fani będą mogli go usłyszeć na żywo podczas Open’er Festival. Znamy również pierwsze daty jesiennych koncertów Fismolla promujących nową płytę.

W 2013 roku Fismoll zaskoczył wszystkich niezwykle dojrzałym debiutanckim albumem „At Glade”. Dwa lata później młody singer-songwriter potwierdza swoją wyjątkowość drugą płytą „Box Of Feathers”, która od dziś jest dostępna w sklepach i serwisach cyfrowych.

Zwiastuje ją singiel pt. „Eager Boy”. Klip do utworu zrealizował Jędrzej Guzik z kolektywu wooom, który jest również autorem okładki „Box Of Feathers”, we współpracy z samym Fismollem.

„Eager Boy” elektryzuje od pierwszych dźwięków atmosferą, bliskością głosu i stopniowo pojawiającymi się partiami kolejnych instrumentów. Charakterystyczny motyw gitary i jednocześnie naturalne i oryginalne brzmienie całości to niezmiennie znak rozpoznawczy Fismolla. W tej nastrojowej, pulsującej piosence znajduje pełne odbicie koncepcja liryczna i brzmieniowa całej płyty. Piosenka rozwija się od łagodnego początku do potężnego finału, symbolizując delikatność i siłę,  których opowiada tekst.

Fismoll, „Box Of Feathers” LIVE:

02.07. 2015 Open’er Festival

17.10.2015 Gdańsk | Parlament

18.10 Poznań | CK Zamek

22.10.2015 Wrocław |Eter

23.10.2015 Kraków | Rotunda

24.10 Warszawa | Stodoła

Kolejne daty wkrótce.

Źródło: Warner


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s