O serwisie Rockella.pl

logo_rockella_samo_R_na_jasne_tlo

Serwis Rockella.pl powstał jako efekt pasji i miłości do muzyki. W zasięgu naszych zainteresowań leży całe spektrum wykonawców od art i prog rocka, poprzez classic i hard rock, rock, po prog metal i metal we wszystkich swoich odmianach.

Znajdziesz u nas zapowiedzi i recenzje płyt, aktualności i informacje o koncertach, a także opisy sprzętu audio i estradowego oraz duży dział poświęcony instrumentom.

A jeśli zadajesz sobie pytanie, czy Rockella.pl za cel stawia sobie informowanie czy komentowanie, prowokowanie do myślenia czy powielanie stereotypów, kreowanie czy publikacje konserwujące ustalone od lat poglądy, niech odpowiedzią będzie nasze motto zaczerpnięte ze słów jednego z najbardziej inspirujących i niezwykłych artystów wszech czasów, Franka Zappy, który stwierdził, że „mówić o muzyce, to jak tańczyć o architekturze…”.

Nie odbieramy sobie jednak prawa do pisania recenzji i wyrażania poglądów, a tylko jasno deklarujemy, że naszym celem nie jest edukacja muzyczna. Bo choćby stu Panów Redaktorów Muzycznych napisało, że płyta X wykonawcy Y jest niewarta uwagi, a Tobie – Czytelniku i Słuchaczu – ta płyta podobałaby się w sposób wyjątkowy, to właśnie to jest najważniejsze. Jeśli zechcesz skorzystać z naszych opinii to dobrze, jeśli nie – to również dobrze. Świat rozwija się właśnie dzięki różnicom poglądów, a nie poklepywaniu po plecach przez kolegów, podlizywaniu wszystkim wokół za garść srebrników i chodzeniu utartymi ścieżkami.

Jeśli cenisz internetowych kaznodziejów, którzy za Ciebie wyszukają to, co wartościowe i podadzą Ci na tacy, jeśli lubisz serwisy z misją i przesłaniem, które jak średniowieczni inkwizytorzy tropią nieprawomyślnych i palą na stosach swoich karkołomnych pseudointelektualnych felietonów, u nas nie znajdziesz nic ciekawego. Jeśli jednak lubisz zagłębić się w muzykę, podyskutować o niej na poziomie odbiegającym od standardów forów internetowych, zapraszamy na strony Rockella.pl i do kontaktu z nami.
Zespół Rockella.pl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s